| alisuc a întrebat:

Buna,am si eu o problema, am un Allview x3soul lite, cand blochez ecranul daca glisez stanga-dreapta se schmba imaginea de fundal si de asemenea daca blochez de mai multe ori ecranul, cum pot sa imi pun pozele personale asfel cang glisez sa se vada ele sau sa las sa se vada o singura poza. Am intrat undeva in setari ecran de fundal dar...nu am gasit nimic care sa schimbe asta...multumesc..

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url
Ia vezi aici, daca nu intra in galerie, dai pe o poza care iti place tie si dai setare fotografie ca imagine fundal, si iti spune, vrei doar fundal, fundal & blocare ecran, s-au doar blocare ecran.

| Rpgdei a răspuns:

Uitã-Te la accesibilitate
Sau pur și simplu apasă lung pe fundal
Sau intra la blocare ecran
Funda?