| RobertoKappa a întrebat:

Eu am un cont de facebook si un cont de yahoo ( aceasi adresa de mail)
Știu parola de la facebook si as vrea sa o aflu si pe aia de la yahoo ( nu e aceiasi)hee hee
îmi puteți spune o metoda cum sa fac? va rog! dau fundă!

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Pai intri pe aplicatia Y! M si scrie jos 'Forgot your password?' si dai click pe scris. Mai departe vezi tu. Chestia e ca parola ti-o trimite pe mail, si cred ca parola de la mail si de la Y! M este aceiasi, daca e asa nu prea ai ce face.

4 răspunsuri:
| cby a răspuns:

Nu au absolut nicio legatura conturile intre ele.
Daca nu poti sa intri in contul yahoo, vezi cum a zis si soloangel sa-ti trimita o parola noua pe contul alternativ de e-mail setat atunci cind ti-ai facut contul yahoo.
Vezi cum te ajuta si acest link >> https://help.yahoo.com/kb/helpcentral

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu au nicio legatura cele doua...
yahoo iti ofera optiunea de Forgot your password, foloseste o

| RobertoKappa explică:

Asta ar cam fi problema, dacă intru la 'forgot pasword' nu am un cont yahoo alternativ și dacă încerc chestia aia cu nr. de telefon, tot nu e bine că acum o alta cartelă

| RobertoKappa explică:

Asta ar cam fi problema, dacă intru la 'forgot pasword' nu am un cont yahoo alternativ și dacă încerc chestia aia cu nr. de telefon, tot nu e bine că acum am o alta cartelă, iar cea veche nu o mai găsesc.
Oricum, Mulțumesc mult pentru răspunsuri