| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc Windows 8.1 si de ieri a inceput sa faca figuri, adica daca vreau sa dau click dreapta pe un fisier/folder imi apare ecranul mov si ma da 'pe desktop' inchizandu-mi toate fisierele si folderele. Imi puteti da un sfat despre cum as putea sa remediez situatia? Vreau sa-mi instalez win 7 si nu ma descurc sa fac un dvd bootabil daca nu merge click dreapta.

1 răspuns:
| spf2009 a răspuns:

Nu-i neaparat dvd bootabil, prin http://www.pendrivelinux.com/universal-usb-installer-easy-as-1-2-3/ faci usb bootabil, si poti pine win 10 merge perfect