| random1620 a întrebat:

Buna TPU! Ieri la orele online mi-am folosit castile (ca in majoritatea timpului) dar acum nu mai merg. Gen nu se aude nimic (cand sunt conectate la un telefon sau laptop) Stie cineva de ce? Sau cum le-as putea face sa functioneze din nou?

*Mentionez ca sunt niste casti simple de la un telefon si ca pana acum au mers bine.

3 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Daca nu se mai aud nici la laptop, nici la telefon, inseamna ca s-au defectat. Cumpara altele, nu merita reparate daca le-ai primit gratis la un telefon. Pe la 50lei gasesti unele bunicele.

| darrio2007 a răspuns:

S-au defectat. Va trebui sa cumperi altele.

| Flavyy124 a răspuns:

S-au stricat. daca iei cu 15-25-30 lei casti, te tin 1 luna