| Annouka a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos o aplicatie prin care as putea sa vad ce face alta persoana pe telefon? De exemplu cand intra pe o aplicatie sa pot vedea eu de pe telefonul meu. Dau funda! (:

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acest lucru este inerzis se cheama spionaj, cu ce drept vrei tu sa controlezi ce face cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum, nici daca lucrezi la FBIhappy.Iti dai seama ca daca exista nu mai avea nimeni telefon sau aplicatii, deci in concluzie, intrebarea ta e lipsita de sens.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca mai dai inca 100.000 euro dupa funda, atunci pot sa-ti mai dau indicatiiwinking

| Annouka explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ma refer ca sunt parinte si nu pot vedea ce face copilul meu in fiecare zii. Tot ce stiu este ca se poate dar eu am nevoie sa aflu cum.

| Annouka explică (pentru anonim_4396):

Nu este lipsita de sens. Mi s-a spus ca exista o aplicatie dar nu stiu care.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Annouka):

Sărut mina! Caută in google play o aplicatie poate există sa o descarci pe telefon, o zi frumoasă.