| Ynferno123 a întrebat:

imi tot bazaie microfonul si nu pot filma pe Youtube, o fi de la un driver ca eu am reinstalat windowsul si il am din 2018 dar de ce tot bazaie? Nu am driver potrivit? Ps am casti de gaiming si nu prea le am de mult timp, nici macar de un an, dati-mi un driver sa ma ajute, nu stiu.

Răspuns Câştigător
| DizzoRO a răspuns:

Nu e totul de driver, mai e si de la setari si daca nu le-ai facut uite discordul meu : DizzoRO#4331, nu toate castile de gaming au un microfon bun dar driverele conteaza catusi de putin sau mai de fiecare data deloc.