| kopotoru a întrebat:

in ultima perioada tot apare in chrome "confirmati ca nu suntenti un robot" trebuie sa bifez casuta aia, aproape la orice apare cand caut ceva pe google sau inainte sa vad un film pe un site, si in ultimele zile pot eu sa tot bifez casuta aia ca se incarca degeaba adica nu dispare, tot apare in asteptare! Doar la mine apare asa? Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Zazon1243 a răspuns:

Paaiii,si mie nu mi s-a intamplat asta dar poti sa iti stergi toate datele de pe google si cred ca isi revine, si mie imi aparea asta cand tot incercam sa intru pe un connt de yahoo ca un om mi l-a furat si tot imi aparea

| sierra1 a răspuns:

Treci pe Opera sau Firefox