| Octavian_Daniel_1995 a întrebat:

Stie cineva de ce imi apare un fel de securitate de la wifi (Vodafone) cu "nu sunt robot" cand deschid o pagina de pe google imi apare o casuta cu "nu sunt robot" o bifez si imi da niste imagini, le bifez si ma da la pagina dorita, imi da acelasi lucru cam la toate cautarile. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AnaPug a răspuns:

Buna! Te pune sa bifezi casuta aceea pentru ca, respectiva companie sa fie sigur ca nu esti robot ca la final de an sa faca o medie cu persoanele noi care s-au logat pe respectiva pagina ( asta la google. de Vodafone nu stiu banuiesc ca e ceva asemanator). Sper ca te-am ajutat.