| anonim_4396 a întrebat:

Incarcatorul meu s-a stricat. Nu știu ce naiba are deci l-am băgat la încărcat și îmi tot aparea că se încarcă, nu se încarcă, se încarcă, nu se încarcă. M-am enervat la culme. Poate e din cauza ca îl uit uneori în priză după ce îmi iau telefonul de la încărcat?

Răspuns Câştigător
| Uvox a răspuns:

Nu este din cauza ca l-ai lasat in priza, nu spun ca este ok sa stea dar am, 5 înărcătătoare in prize de ani de zile si nu am avut probleme pana acum. Exceptând cotizația la ENEL. happy

3 răspunsuri:
| Heavenonearth a răspuns:

E bulit.Altul nou, eu de obicel reparam mufa usb, ori inlocuiam cablul usb

| Voicu_Iulia_1993 a răspuns:

Probabil ca este de la telefon

| XxKAMELIAxX a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Credeam ca e de la bateria, dar tata mi-a spus ca problema este de la firele din telefon pentru ca ai indoiat incarcatorul cand era pus la telefon si posibil sa fi stat pe telefon in multe momente cu incarcatorul indoiat si firele s-au miscat, de aceea spun..asa e la mine.