| NickPop a întrebat:

Am bagat telefonul la incarcat de dimineata ( 9:15 ) si la 14:15 m-am uitat la el si era incarcat 56%! Ce e de vina telefonul sau incarcatorul tinand cont ca incarcatorul incarca la tableta!

5 răspunsuri:
| ANDA135 a răspuns:

Poate fii din vina incarcatorului sau a curentului, daca ai wallppaper live sa ti.l scoti si verifica daca nu ai bluetoothul activat.

| NickPop explică:

Pai telefonul il am de 1 an! Deci nu poate fi de vina telefonul! Chestia ii ca eu incarc si tableta cu el!

| Grama_Ovi_2000 a răspuns:

1-poate fi de vine incarcatorul, incerca cablu de date cu adaptor, are mai multa putere
2-poate fi de vina curentul tau din casa
3-poate fi de vina bateria telefonului(dar merge pe varianta 1 cu incarcatorul)Sper ca ti-am fost de folos

| JunioRDanny a răspuns:

Poate fi de vina incarcatorul, dar nu prea cred, daca telefonul il ai de ceva vreme si nu-i nou, poate e vina la baterie, poate e uzata big grin.

| AnonymusRex a răspuns:

1-poate fi din cauza ca il bagi si la telefon si la tableta
2-din cauza ca ai internetul pornit
3-pot fi ambele variante happy