| Mayy a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac, ieri cand mi-am pus telefonul la incarcat (era pe descarcate aproape sa se stinga) am bagat in priza si nu mi a mai aparut ca incarca, pe urma s-a stins am tot incercat dar degeaba nu mai merge sad Nu stiu care poate fi cauza, in plus de vreo 2 saptamani aveam probleme si cu castile cand ascultam muzica nu prea se mai auzea bine sau nu se auzea.

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Pai poate o fi de la telefon cel sigur e de la el, dar poate sa fie si de la priza sau de la incarcator poate ca ti s-a ars deci is ogramada de posibilati dar cel mai sigur e incarcatorul/ telefonul una din acestea big grin sa revii cu un raspuns.

2 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Poate ai norocul si prietenii tai au un mobil ca al tau si il bagi la incarcat cu incarcatorul lor.Cel mai posibil incarcatorul sa fie dus,posibil sa nu mai faca contacte in priza,posibil cablul intrerupt, incercind cu altul in mintile lui stabilesti unde este necazul.Cit despre casti de regula sunt niste gioarse,de regula se duc destul de repede, incearca cu altele in mintile lor, dar compatibile cu ale tale

| marynaedw a răspuns:

Scoate bateria, poate nu face bine contactul la priza sau e nevoie sa il schimbi(poate e destul de vechi).happy