| LucasMarcutAnonimuuu a întrebat:

instakat windows 10 pe Acer ul meu totuk merge perfect dar nu imi functioneaza touchpad ul am incercat sa nstalez driver de Acer dar nimic ce sa fac?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LucasMarcutAnonimuuu explică (pentru ramon2473):

Buna,am incercat deja asta este FN si f... dar nu merge... alta idee?

| HazelEyes77 a răspuns:

Buna, incearca soft-ul 3DP CHIP, este gratis si preia singur driverele necesare.

| LucasMarcutAnonimuuu explică (pentru HazelEyes77):

De unde pot sa descarc acel soft? Practic e un alt Windows? Îmi poți da te rog un link?

| LucasMarcutAnonimuuu explică (pentru HazelEyes77):

Am incercat chiar acum nimic... am incercat sa intalez ELAN pointing, am instalat driver ul imi spune sa repornesc laptopul si dupa asta când intru la mouse properties tot nu apare elan... ce pot sa mai incerc?