| maryangelll a întrebat:

Mi-am achizitionat de curand un iPod Suffle de la Apple si in procesul de configurare a trebuit sa descarc si sa instalez programul iTunes Store, apoi mi-a cerut informatiile personale si in ultima etapa sa stabilesc o metoda de plata a programului cerandu-mi numarul cardului, codul de securitate. Aici sunt nelamurita de ce trebuie sa platesc pentru iTunes Store sau cum pot sa-mi configurez iPod-ul? Mersi anticipat!

1 răspuns:
| Andruşcă a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic, doar daca vrei sa cumperi programe va fi nevoie de datele cardului.

Daca beleai ochii mai bine observai ca ai si o optiune numita "none", adica nu selectezi nici un card si nu introduci nici o informatie. Uite-te mai bine si o s-o observi.