| oBanană a întrebat:

Am o problema! Nu pot sa descarc nicio aplicatie de pe itunes! Am scris corect numarul cardului, codul de securitate si codul postal! Oare trebuie neaparat sa-mi dau numele meu, adresa si telefonul ( ca acestea le-am inventat)? Ce sa fac? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| will_4908 a răspuns:

1-nu se intereseaza nimeni de la Apple daca numele tau este sau nu fictiv.
2- de ce ai vrea sa descarci din iTunes cand iti este mai convenabil direct din App Store?
3- daca ai iPhone, in Settings-Store baga datele corecte ale nr. tau de card (asta daca vrei sa cumperi). Noi, ceilalti, folosim Cydia plus Installous.

1 răspuns:
| EpicWIN a răspuns:

Ti-ai autorizat calculatorul pentru telefon?