| sentiment a întrebat:

Mi-am loat ipod nano de curand...si ar trebui sa imi instalez un program(ITunes) pentru a asculta muzica si diferite APPS. Si l-am downloadat de pe net si l-am instalat si cand incerc sa il bag in Ipod imi cere codul de la cardu de credit. Stiti cumva daca pot sa-l descarc gratis sau sa il cumpar si de unde? dau fundita!

1 răspuns:
| EverWoW a răspuns:

Ei bine uite ce trebuie sa faci incerca sa vezi daca ai internet pe iPod nano daca ai poti sa-l instalezi asa daca nu merge pune melodii pe iPod de pe internet.