| Situze a întrebat:

Buna TPU
Mi-am instalat windows 7 ultimate, iar mouse-ul este blocat in mijlocul ecranului. Apoi am încercat cu Windows 7 Home Premium, s-a întâmplat la fel. Sfaturi?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Driverele placii de baza le-ai instalat? Daca da, incearca sa conectezi mouse-ul in alt slot USB.

| Situze explică (pentru Lioana):

Imi lasi Facebook ul tau trg?

| flixbuster a răspuns:

Mouse defect sau port usb defect sau driver de USB (daca e port USB 3.0) neinstalat (Windows 7 nu are suport nativ USB 3.0) sau driver de mouse neinstalat.