| IepurasulDragutz a întrebat:

Ce windows e bun windows 7 ultimate sau home premium?

Răspuns Câştigător
| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Windows 7 Ultimate e cel mai bun iti merge la toate jocurile nu se blocheaza eu am Windows 7 Ultimate de 3 ani si nu mi-s-a stricat.Xp si vista se stric repede eu iti recomand Windows 7 Ultimate apropo Windows 7 Premium nu e bun windows 7 ultimate l-a invins pe home premium iti recomand windows 7 ultimate sau windows 8! Funda! Va rog! apropo Windows 7 Ultimate merge la toate jocurile. Funda! Va rog! Plz!

| IepurasulDragutz explică (pentru ҲҲƠƠƤƧҲҲ):

Mersi pentru intrebare ca eu nu stiam ce windows sa bad home premium sau windows 7 ultimate.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns (pentru IepurasulDragutz):

Se scrie bag... apropo baga-ti windows 7 ultimate!

| IepurasulDragutz explică (pentru ҲҲƠƠƤƧҲҲ):

Mi-l-am bagat e bun la gaminguri mi-am bagat Microsoft security essentials la toate e bun ca m-am uitat!

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns (pentru IepurasulDragutz):

Bv!

7 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Windows 7 ultimate.

| killllls a răspuns:

Ambele sunt bune Dar daca te referi la care e mai bun Windows 7 ultimate funda?happy

| DeDoiBani a răspuns:

Cel mai bun este windows 7 ultimate.