| AndreyBlackJack a întrebat:

Dintre windows 7 ultimate si win 7 home premium, la viteza de procesare a pc-ului. Mi-am instalat home premium si mi se pare ca se misca la fel toate. ce credeti?

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

La viteza parca se misca o ideee mai repede home edition, insa ca si sistem de operare sunt 95% identice.
http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se misca exact la fel, pana in 16 GB RAM. Dupa acest prag doar Ultimate stie sa opereze mai eficient.

| CriSis_8064 a răspuns:

Nu sunt de acord cu tine, esti o alegere mai buna Home premium