| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca o placa video NVIDIA GeForce GT 440 ar suporta overclock? Daca da, ar afecta-o cumva? Vreau overclock la placa aceasta pentru ca imi merge Arma 3 in 15-20 FPS si vreau mai mult, pentru ca nu se prea poate juca asa.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Merge OC, dar daca vrei sa-ti prajesti placa video, nu ai decat. Vrei sa-ti mearga mai multe jocuri, achizitionezi o placa video de generatie mai noua.

7 răspunsuri:
| Georgemy2 a răspuns:

What? 440? 15-20 de fps? laughing)

| KriSSu09 a răspuns (pentru Georgemy2):

Hai frate, e bine sau e rau?

| Georgemy2 a răspuns (pentru KriSSu09):

Dupa mine e rau, doar 440?

| KriSSu09 a răspuns (pentru Georgemy2):

Am PC-ul asta de 2 ani...

| KriSSu09 a răspuns (pentru Jipa95):

Deci mai bine nu?

| Jipa95 a răspuns (pentru KriSSu09):

Aia nu e placa video de OC, dar daca vrei sa-i faci nu te opreste nimeni. Poti sa o arzi.

| KriSSu09 a răspuns (pentru Jipa95):

Mersi. Eu ma intrebam daca pot sa ii fac OC fara sa o ard, dar se pare ca nu happy