| DinozaurulPrietenos2017 a întrebat:

Buna, TPU! Stiti cumva cum as putea sa imi fac laptopul sa nu mai mearga greu? Am windows 10 si am dat sa sa ruleze scanare inteligenta unei aplicati numite Avast Free Antivirus, iar acolo mi-a aparut ca am probleme de performanta. Oricum nu imi merge foarte, foarte greu, dar cat de cat merge un pic cam greu si as vrea sa stiu niste,, aplicati " bune si de care are ai nevoie sa le ai pe pc... Si poate imi spuneti cum pot sterge fisierele care nu imi trebuie adica inutile...

4 răspunsuri:
| Maopiscopulesculeandra a răspuns:

Pentru ca iti merge mai greu PC-ul poate fi din mai multe motive.Imi poti spune cand ai reinstalat ultima oara Windows-ul?

| BostanDaniel1974 a răspuns:

"C:\Program Files (x86)\cmcm\Clean Master\cmtray.exe" -src:2

| BostanDaniel1974 a răspuns:

"C:\Program Files (x86)\cmcm\Clean Master\cmtray.exe" -src:2----vazi sivideotutorialul asta---Cum să ai un Windows 788.110 mai rapid - YouTube