| anonim_4396 a întrebat:

Am avut Avast 8 free am fost foarte multumit de el, numai ca pc-ul meu e mai slabut si cu avast imi mergea mai greu si se bloca cam des. Am dezinstalat Avastul si am instalat Avira free...iar cu avira pc-ul imi mergea mai bine dar nu eram multumit de protectie si puteam activa doar protectie in timp real, asa ca mi-am reinstalat Avast 8 free, dar nu se mai actualizeaza! cand dau sa actualizez motorul de scanare si definitii virusi sau actualizare program se blocheaza! Voi ce AntiVirus FREE mi-ati recomanda ca sa imi optimizeze performanta pc-ului meu? Dau FUNDA + VOT cine imi spune cel mai bun Antivirus!

Răspuns Câştigător
| Gabitzu246 a răspuns:

AVira sa stii ca este bun, eu pe Pc-ul de la munca nu am nici un fel de antivirus si nu am nici un virus in PC, si am instalat toate draciilebig grin, iti recomand totusi avira sau eset nod32

1 răspuns:
| destiny90 a răspuns:

Eu folosesc de ani de zile Microsoft security essentials si nu am avut nici macar o data compul virusat iar la consum resurse este super OK!