| HippieGirl a întrebat:

Stiu, cred ca multi veti rade in hohote de intrebare... dar am nevoie de ajutor.
Intr-o zi am dat pe google numele meu, de plictiseala, nu stiu... si am descoperit o poza horror! Nici nu mai stiu cand am facut-o, dar in fine... am dat la sursa site-ului, in speranta de a reusi sa o fac sa dispara, era de pe twitter, poza de profil de acum cativa ani. Nu mai stiu parola contului, iar emailul de pe care a fost facut contul, nu mai exista de mult, cum fac sa sterg contul, ca sa dispara si poza aia? Help! Dau funda, vot, ce-o fi.

Răspuns Câştigător
| Dimitrik a răspuns:

Lorey, trimiti un e-mail la staful Twitter in care le spui sa ca esti persoana X ai avut contul Y cu adresa de e-mail Z care nu mai exista si ai dori ca contul sa fie inchis! Cv in genul.

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Daca nu stii id-ul si parola contului nu ai cum sa stergi mailul!

| mgtow a răspuns:

Contacteaza staful din twitter si ei vor sterge contul

| HippieGirl explică (pentru mgtow):

O sa-i contactez, dar de cate rapoarte are nevoie contul, pentru a fi sters? Am facut rost de 5.