| bbbbbjsbsyxidndnkejdbdjd a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr o consola sau un laptop si nu stiu ce sa aleg. Eu vreau sa joc gta 5. Pro si Contra.

Răspuns Câştigător
| Catalinhhh a răspuns:

Salut!

Eu aș merge pe laptop, poți face mai multe cu el și-ți poate fi de folos în viitor, consola e doar pentru jocuri și de el te plictisești. Eu am un laptop cu I5, 8GB Ram și am terminat GTA V foarte repede cam într-o lună sau nici atât și făceam cam o misiune pe zi sau 2-3 depinde... PRO laptop.

A nou fericit!

4 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Pai calculatorul are mai multe utilizari, consola, doar pentru jocuri in principal.
Plus ca jocuri gratuite pe consola nu gasesti.

| DjAngel_Florin_1997 a răspuns:

Sincer ti as recomnada Sa ti iei un calculat daca vrei pentru jocuri

| TheQueen1 a răspuns:

Ia si tu niste chiloti

| Lansareinfo a răspuns:

Eu as merge pe un Acer Aspire e5. Poti intra acolo sa citesti ceva pareri...
http://lansare.info/......573g-55mh/