| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o consola dar nu stiu ce sa aleg. Imi cumpar un ps3 sau mai tin bani pana la ps4? De ce?

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Daca vrei ceva care sa ruleze ultimele titluri aparute, cu niste detalii destul de ridicate iti recomand sa strangi banii pentru un ps4.
Un ps4 sigur va rula jocurile aparute in urmatorii 3-4 ani.
Un ps3, deja nu mai poate, iar producatorii incep sa nu mai porteze jocuri pe ps3, fiind o consola destul de invechita.
Pretul unui ps4 nu este deloc mare, tinand cont ca il vei folosi ani intregi.

2 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Eu zic sa strangi bani de un calculator, merita mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS4 este cel mai bun, mai ales că se vor lansa jocuri noi.PS3 nu mai este ce a fost, s-a învechit.Te sfătuiesc să-ți cumperi PS4.