| KM3 a întrebat:

Vreau sa imi schimb poza de profil de pe WhatsApp dar nu ma lasa. Scrie ca nu am suficient spatiu pe disc, dar am intrat la setari si am vazut ca mai am memorie libera in telefon(am si card de memorie). Dar mi se mai intampla ceva ciudat. Am vrut sa salvez niste poze in telefon de pe aplicatia de Messenger si zice ca nu se poate. Iar aplicatia backgrounds, cand vreau sa imi setez poza de fundal al telefonului, scrie ca a aparut o problema necunoscuta. Ce naiba e cu telefonul meu? -_-

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa mai stergi media de pe Wapp si eventual si-n folderul lui din galerie.