| Tiger7777 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon de pe GearBest, care acum este cu 27% mai ieftin. Acum e 105 dolari adica in jur de 416 lei, iar oferta mai tine trei zile... E de incredere site-ul, este vrei sansa sa iau teapa?

4 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Pai citeste review-urile persoanelor care au cumparat de acolo. Stiu ca este un magazin de incredere, mai era unu Tomtop parca dar GearBest este cel mai bun si de incredere si poti vedea pareri de la mai multe persoane

| Tiger7777 explică:

Pe mine ma intereseaza daca dau tepe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Tiger7777):

Nu, nu dau tepe.