| qiunZJDX a întrebat:

happy
Vreau sa-mi schimb telefonul(nokia n97 mini). Am gasit niste oferte whistling. Am de ales intre HTC Cha Cha, Samsung Galaxy Ace si Motorola Defy.
Voi ce mi-ati recomanda? happy
Multumesc!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| adelina2011 a răspuns:

Eu recomand Galaxy Ace. uite aici un review in romana: http://www.vide.ro/videos/1837/Samsung%20Galaxy%20Ace%20S5830%20telefoane

4 răspunsuri:
| qiunZJDX explică:

@At3 si @AdonisSmecherul : Trebe sa ma decid intre Motorola si Samsung thinking help laughing
Deci chiar nu stiu care sa-l iau straight face(nu mai vreau cha cha whistling)

| At3 a răspuns:

Ti'as recomanda sa-ti iei Motorola defy e foarte rezistent l'am scapat in apa laughing pe jos, dar inca e intreg big grin

| AdonisSmecherul a răspuns:

Samsung galaxy ace tia-s zice eu.tongue(Funda?)big grin

| flaviangel a răspuns:

Eu ti-as recomnda Htc Cha Cha...fiecare cu gusturile lui