| Mysteryossa a întrebat:

Ce tel e mai bun : Motorola DEFY MINI sau Samsung Galaxy Y DUOS?

7 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Samsung galaxy Y

| stroedaniel13 a răspuns:

Dintre aceste doua telefoane eu iti recomand Samsung Galaxy Y DUOS din urmatoarele motive:

- in primul rand raportul calitate pret este unul exceptional
- are gps
- camera de 3mp

Singurul lucru care nu imi place este ca nu are camera secundar si o versiune mai noua de android, dar cred ca poti sa ii faci update.

Iti recomand sa arunci o privirei si aici: http://bit.ly/18AtawK peste ce au scris cei care l-au cumparat.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Deci Samsung galaxy y duos e mai bun merg toate jocurile si e si mic cat sa iti inacapa in buzunar.

| gamerulyonutz a răspuns:

Samsung galaxy y duos

| kakadelu a răspuns:

Eu sunt pentru Samsung Galaxy Y Duos big grin
Are mai multe facilitati / aplicatii decat Motorolawinking

| Mysteryossa explică (pentru kakadelu):

Si se merita sa dau un HTC wildfire pe el?

| kakadelu a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_y_duos_s6102-4385.php
http://www.gsmarena.com/htc_wildfire-3337.php
Uite, tu compara, si vezi care e mai bun, dar, si care iti place tie mai mult :P