| Razvanelrazvii a întrebat:

Buna tuturor. Am o lucrare in word 2010 si vreau sa adaug un antet. Dau la insert, header, si vreau sa pun o poza. Selectez poza, o pozitionez si cand vreau sa ies din antet, imaginea nu imi ramane cu aceleasi culori. Imi apare mai spalacita, cu niste culori mai mult in alb. Ce sa fac sa imi ramana imaginea asa cum o pun?

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Buna,

Sunt sectiuni diferite ale documentului si orice adauga in header sau footer la fel se va vedea (inclusiv un text).

Vrei imaginea normala, scoti headerul, setezi limita riglei sus de tot si iti pui ce imagine vrei. Alta metoda nu e.

Pa.