| faaalyoana a întrebat:

Ajutor! Am nev URGENT! sad

Am word 2007, si am un proiect.Si ma chinui de mult timp sa numerotez pag, da vreau sa numerotez cu 1 a 8a pag care o am in word.

Nu reusesc...Si vreau sa adaug titlul proiectului in antet pe toate paginilie da incepand cu a 3a pag care o am in word, k primele 2 is coperte.

Pls sa-mi explice cineva crying( Dau funda si vot.scz de categorie

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Genul ala de numerotare pe care il vrei tu nu exista; e incorect. De-aia nu reusesti sa numerotezi cum vrei. Numerotarea paginilor se face cu cifre arabe, fara a.
La chestia cu antetul nu ma pricep. Eu urasc Office 2007, asa ca nu ma pricep decat la 2003. Poate, totusi, te lamureste altcineva.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Nu te mai scuza, respecta categoriile.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Lasa, mai, ca o pusese la Beauty and Fashion unde n-o citeau decat pitipoancele. Eu i-am mutat-o aici, in speranta ca, poate citeste si vreunul care se pricepe.

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Am banuit ca o postase la alta categorie, nu la ''Informatii utilitare''.Se incadra bine si in categoria ''Tehnologie''.

| faaalyoana explică (pentru ardnaxur1961):

Deci s poate sa numerotez asa, dar nu stiu cum, m-am chinut o gramada si nu am reusit.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru faaalyoana):

Sincer, nu stiu sa te ajut. Eu imi formatez cu totul altfel paginile. Singurul sfat pe care ti-l pot da este sa te duci cu click sus, acolo unde scrie "Comunitatea" si sa-i trimiti un mesaj privat primului utilizator din lista: Nelul. Omu' e super-doxat pe calculatoare si, cu siguranta, te va ajuta.