| faaalyoana a întrebat:

Ajutor! Am nev URGENT! sad

Am word 2007, si am un proiect.Si ma chinui de mult timp sa numerotez pag, da vreau sa numerotez cu 1 a 8a pag care o am in word.

Nu reusesc...Si vreau sa adaug titlul proiectului in antet pe toate paginilie da incepand cu a 3a pag care o am in word, k primele 2 is coperte.

Pls sa-mi explice cineva crying( Dau funda si vot.scz de categorie

3 răspunsuri:
| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Salut pentru antet faci asa: INSERARE - apoi ai optiunea ANTET - scrii ce doresti si apoi inchizi din bara de sus o sa ai in un X

iar pentru pagini dai INSERARE - NUMAR PAGINA - aici o sa ai in bara de sus PRIMA PAG. DIFERITA o bifezi si pe prima pagina nu o sa ai numar
daca mai ai intrebari apeleaza.
http://tianderomania.ucoz.com/index/produsele_noastre/0-5

| faaalyoana explică (pentru Romania_TianDe_1987):

Heey eu vr sa numerotez cu 1, a 7 a pg dn word...
nici pana acum nu am gasit rezolvarea la problema mea crying
Am incercat si cu breaks pag nu imi iese, mor de draci!

| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Daca dupa ce o faci trebuie sa o printezi nu te mai chinui cu numerotul. pone primele pagini in alt document si resul care treduiesc numerotate in altul si dale numerotare pagina. iar cele fara nr la pagina nu le numerota. apoi da print si punele in mapa asa cum vrei tu.