| Elena1234456 a întrebat:

Cum pui ceva in antet intr-un document Word? (antet = subsol; cum este in carti)

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Pai nu e cam acelasi lucru. Antetul e antet iar notele de subsol sunt note de subsol. Cauta la insert header si footer. Asa se numeste header = antet si footer= note de subsol. se adauga in word din acelasi loc de unde pui si numerele la pagina. Sper ca ti-am fost de ajutor. Iar ca sa intri in antet te duci la o pagina sus si apesi dubluc click si ti se selecteaza automat antetul. La fel si la subsol. Insa intai trebuie sa le adaugi in document.

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

View-> Header and footer. Antet indeamna "in cap" (din franceza "en tete" ).