| anonim_4396 a întrebat:

stiu ca nu am mai intrat de mult timp si ca mereu cand intru am o intrebare, dar nu prea mai am timp sa raspund la intrebarile altora si am si eu anumite probleme... Mereu mi se blocheaza videoclipurile ( nu conteaza unde le vad)... am rezolvat odata cautand pe YT la Help, dar acum am uitat cum am facut si ma intrebam daca stiti voi sau vi s-a mai intamplat. Vreau sa vad neaparat un videoclip si nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| DarkOne a răspuns:

Cred ca-ti trebuia adobe flash sau nu mai stiu ca si mie mi s-a intamplat.