| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru administratori.De ce mi se blochează accesul la răspunsurile pe care le primesc? Când răspund la întrebările altora, este totul ok. Dar când vreau să-mi văd şi eu răspunsurile primite, apar probleme tehnice. Şi asta numai la mine. Mi se şterge contul, sau ce se întâmplă?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Și eu nu sunt lăsată să accesez anumite răspunsuri. Cel mai probabil este o eroare a site-ului (link-urile respective conțin o greșeală, cred).
Dar așteaptă răspunsul celor de la Contact. Probabil în scurt timp vor rezolva problema.
Baftă!

| Eღilia62 a răspuns:

Nu ti se sterge contul, imi mai apare si mie chestia aia cu probleme tehnice si tuturor le apare cand da cate o eroare de asta enervanta. Poti doar sa astepti un timp sa-si "revina" si apoi sa apara ce trebuie.

| mgtow a răspuns:

Nu au cum sa iti stearga contul fara voia ta, du-te la CONTACT pentru a remedia problema. Sus in coltul din dreapta.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

De 2 zile se tot întâmplă asta.Am lăsat un mesaj la contact şi acum aştept să văd ce se întâmplă. Mulţumesc frumos, domnule Misogin.

| mgtow a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

N-ai pentru ce. Daca ai cunoaste identitatea mea cred ca nu mi-ai fi multumit.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mereu am motiv pentru ce spun.Îţi cunosc identitatea şi nu-mi retrag cuvintele.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Pentru tine, Mr. Misogin.
Aş dori să ştii că eu nu te văd precum un balaur cu 7 capete.Te văd aşa cum eşti, ca un om normal, dar care ascunde ce simte.Nu te judec, nu te critic şi nu te denigrez.Nu ştiu de ce consideri că am sau ar trebui să am o părere proastă despre tine.Tu pentru mine ai fost şi eşti cel ce m-a ajutat când eram demoralizată şi dezorientată. Poate singurul...Şi pentru asta trebuie să-ţi mulţumesc.Nu mi-ar ajunge timpul să-ţi spun cât de mult te apreciez pentru lucrul acesta,dar nu vreau să consideri că am o părere prostă despre tine. Spun asta acum, pentru că vreau să mă retrag din site, să-mi şterg contul.Şi...aici voi fi mereu.
ely_loving_kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E clar! Iar sunt probleme tehnice.