| Robert23 a întrebat:

am si eu o problema cu pc'ul si sper sa ma puteti ajuta, treaba este in felul urmator: Am avut windows 7 Nvidia si am schimbat pe windows xp sp2 dar nu pot vedea videoclipuri pe youtube trilulilu sau alte pagini comerciale. Tin sa anunt ca am schimbat inca odata windows tot cu un SP2 dar nu acelasi si imi face aceeasi problema.Cand intru pe youtube si scriu ceva[B. U. G mafia de exemplu] intru pe videoclip si apare chestiuta aia in mijlocul videoului care se invarte... ei bine la mine merge aproximativ un sfert din cerc si se blocheaza, in acel moment nu pot face nimic si se restarteaza computerul automat.nu stiu ce problema are poate fi ceva din Bios? sau de la placa video? va rog sa ma ajutati. Tin sa mentionez ca am intrat pe un site porno si acolo merg videourile. Va rog din suflet sa ma ajutati daca stiti problema! Multumesc!

3 răspunsuri:
| qwerty_6720 a răspuns:

Scrie pe Google ''flash player'', da la prima si intaleaza-l!

| Robert23 explică:

Nu,nu este asa tot nu merge

| andrei_3231 a răspuns:

Robert trebuie sa iti pui doar windos xp atat si poti vedea totul