| VORTEX a întrebat:

va rog din suflet sa ma ajutati, am un samsung u800 si astazi l-am pus la incarcat si totul mergea perfect. dupa vreo 30 min cand m-am uitat la el era blocat in apeluri recente(eu nu l-am lasat in registru apel) i-am dat restart si acum cand se aprinde se face ecranul verde si nu mai are nicio reactie crying, care credeti ca e problema, cum as putea sa o rezolv?
PS:telefonul este inca in garantie.va rog ajutati-ma.crying

1 răspuns:
| nicusorcostin a răspuns:

Pai eu cred ca e folia...dar daca al ai in garantie mergi cu el la firma de la care l-ai luat