| costin007 a întrebat:

am si eu o problema cu Samsung s8 daca il tin prea mult cu ecranul inchis gen standby display-ul nu se mai aprinde, se aprinde la o luminozitate foarte foarte mica dupa cateva apasari de buton porneste, iar in partea de jos apare o dunga verde. Nu l-am lovit, nu a suferit nicio cazatura, dintr-o data s-a blocat si asa face, dau funda.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca e nou recomand sa meri la magazin si sa il trimiti in garantie. Ar trebui sa il repare sau schimbe gratuit.

| DenisIonut01 a răspuns:

Sau mai intamplat cazuri la s7 foarte multe. Trimitel in garantie, ei constata daca e sau nu soc mecanic, daca nu e soc mecanic til schimba gratuit.