| bitzi a întrebat:

crying Azi mi-am facut niste poze si la un moment dat apratul foto (samsung st45 ) s-a inchis iar obiectivul a ramas blocat afara.Am incercat sa-l deschid dar nu mai merge si l-am pus si la incarcat da nimic.sad oare ce s-a intamplat?sad il am doar de 3 luni si mentionez ca l-am cumparat din germania si nu am cum sa merg cu el acolo la garantie.Va rog mult ajutati-ma :*

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

I-ai scos bateriile si le-ai bagat la loc? thinking
incearca si asta...

| valentingb a răspuns:

Scoate bateria/iile. De obicei asta e tot ce trebuie facut.

| mona a răspuns:

Si aparatu meu se mai blocheaza asa dar numai cand sunt pe gata bateriile [eu il las un minut asa blocat apoi atat apas pe butonu de oprit deschis pana ce si revine

| SmecheBossTheBoss a răspuns:

Poi daca s-a inchis asa inseamna ca s-a terminat bateria dar daca zici ca nu merge...Hmmm.Du-te si intereseaza-te undeva la aparate sau telefoane nu stiu du-te sa intrebi undeva sipoate se uita putin la el