| anonim_4396 a întrebat:

Voiam să vă întreb, dacă cineva îşi pierde telefonul, are vreo şansă să mai recupereze contactele, pozele şi altele? Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

happy E ca si cand ai intreba daca iti poti salva banii din portofel si cardurile atunci cand pierzi portofelul.
Poti doar daca folosesti vreun service de cloud, in care sa iti fi salvat contactele, pozele si celelalte. Poti face asta, pana la 15 GB gratuit, 100 GB la 10 lei, 200 GB la 15 lei, sau 1 TB la nici 50 de lei, chiar din telefon, prin Google Drive, aplicatie de cloud ce orice telefon cu Android o are.Si daca nu ma insel, e si cea mai ieftina cand e vorba de platit.

| heyyello a răspuns:

Dacă sunt stocate în cloud merge
.