| Gaby212 a întrebat:

Cum pot reseta telefonul la datele din fabrica fara a pierde pozele,contactele si mesajele?
Stiu ca toate fotografiile si contactele pot fi trecute pe alt dispozitiv si sa le pun inapoi dupa aia, dar am niste mesaje la care tin foarte mult si pe care nu vreau sa le pierd.Cum rezolv?

2 răspunsuri:
| lilianaadelina a răspuns:

Pozele si cotactele pot fi trecute pe cardul de memorie
iar la mesaje poti incerca sa le copii si pe ele in cardul de memorie

| Drsss a răspuns:

Salut, poți face back-up pentru toate, dar contactele ştiu că nu ți se vor sterge deoarece sunt salvate pe cartelă.