| ma3stru95 a întrebat:

Daca cineva a dat format la un card de aparat mai e vreo sansa se recupereze pozele? Va rog sa raspundeti serios

4 răspunsuri:
| marlboroYkent a răspuns:

Daca ai dat format la orice card toate fisierele, imaaginile, muzica, filme orice se vor sterge si nu le vei mai putea recupera da e trist dar n-ai ce face dai funda?

| ferry2323 a răspuns:

Se pot recupera.

| ma3stru95 explică (pentru ferry2323):

Am gasit un program, dar dupa ce aceea persoana a dat format a mai facut o poza pe care a sters-o si am reusit sa recuperez doar ultima poza stearsa straight face

| rob12 a răspuns:

Nu, e ca si cum l-ai resetat, funda?