| saidkique a întrebat:

vreau sa imi cumpar un router wireless ca acesta http://www.pcgarage.ro/routere-wireless/tp-link/tl-wr740 n/ si as vrea sa stiu daca imi pot conecta PCul la el fara sa am si un modem wireless. Vad ca are mai multe porturi. Acela albastru este pentru cablu, iar celelalte galbene duc la PCuri?

1 răspuns:
| Blade82 a răspuns:

Poti daca il conectezi direct prin cablu. Iti va veni in pachet un cablu pentru conectare directa. Cel albastru este intr-adevar pentru net si restul pentru PC.