| Căpșuni a întrebat:

Vreau sa imi descarc poze de pe telefon pe calculator. Este pentru prima oara cand fac asta pe acest calculator. Imi apare ceva sa completez apoi cand dau next se incarca ca sa caute ceva (nu stiu ce), si dupa aia imi zice ca nu se gaseste software`ul si ceva de hardware.Va rog ajutati`ma! Cum pot descarca sau ce trebuie sa fac?
Am samsung wave 575
Fundahappy

1 răspuns:
| antonio98 a răspuns:

Pai fie va trebui sa descarca software pentru acest timp de Samsung, fie nu e compatibil telefonul cu calculatoru funda?