| xoxobalonasedesapunxoxo a întrebat:

Am telefon Samsung corbi si vreau si eu sa descarc poze de pe telefon in calculator daca imi spuneti de CD de la telefon nu mai am dar nu stiu cum ini trebuie vreun program ceva? ajutati-ma va rog dau fuda

1 răspuns:
| IoanaMeow a răspuns:

Iti trebuie ori cablu USB ori adaptor pentru cardul de memorie. E un dispozitiv in care introduci cardul si iti deschide fisierele pe PC. happy Sper ca te-am ajutat. Se gaseste de cumparat la magazinele cu stick-uri, cabluri etc.