| LoveForShania a întrebat:

Vreau sa imi descarc poze de pe telefon pe calculator. Este pentru prima oara cand fac asta pe acest calculator. Imi apare ceva sa completez apoi cand dau next se incarca ca sa caute ceva (nu stiu ce), si dupa aia imi zice ca nu se gaseste software`ul si ceva de hardware. Deci nu stiu nimic. Mai mult ma pricep cu internetul dar cu calculatorul si cu chestiile astea sunt bata big grin
Va rog ajutati`ma! Cum pot descarca sau ce trebuie sa fac?

P. S -Mentionez ca am telefon Samsung J700.

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Instaleaza un program samsung pc studio, uite aici http://www.samsung.com/......ortDown.do

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Iti trebuie un program specializat pentru asa ceva al marcii telefonului respectiv.

| Ramina a răspuns:

Daca ai un cd pe care ti l`au dat cand ai cumparat telefonul. instaleaza cd`ul. la unele telefoane merge si fara acel cd. dar ca sa descarci poze iti trebuie USB. daca nu ai USB nu poti sa descarci pozele de pe telefon pe calculator happy. mai mergea si prin Bluetooth. dar iti trebuie un program. e mai dificil.

| SayYesForIceCream a răspuns:

laughing. Isit trebuie un cablu USB happy o parte o pui in telefon una in calculator.si iti descarci Un program pentru. Samsung. happy

| Albert_9247 a răspuns:

Nu ai hardul compatibil.

| elizasedai a răspuns:

Cand ai cumparat telefonul in poachet era si un cd? daca da ia-l si instaleaza-l si pe urma nu mai trebuie sa faci nimicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu daca stiam te ajutam cu cea mai mare placere dar si eu am problema asta si eu am LG KE260 stie cineva ce program imi trebuie ce program trebuie sa descarc? multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am Vodafone 810 si nu gasesc nici un program pentru descarcat pozele in pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te lasi ****a te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un optimus vegas si nu so dat cd (nici nu trebuie) si nu stiu ce sa fac sa imi pot pune niste muzica si poze offffff!
cablu de usb mi-a dat si etc
dar nu stiu ce sa fac atunci
a da si pc-ul face fite de multe ori dar daca daca stiti vreun program pliz ziceti-mi si mie~!