| LauncherS a întrebat:

Cum pot pune GPS pe telefonul Samsung Wave 575? De unde descarc aplicatia? Si inca ceva.Cand dau sa descarc in computer de pe telefon nu pot deoarece zice ca trebuie un software. Ajutati-ma cu niste linkuri! Funda bineinteles

Răspuns Câştigător
| HipHop4Life a răspuns:

Daca ai acces la internet, intri in Meniu->Navigation->si iti alegi ruta.

Funda?

| LauncherS explică (pentru HipHop4Life):

Am internet dar sigur merge?

| Ralluxd a răspuns (pentru HipHop4Life):

I-ai dat funda doar ca a cersit-oraised eyebrows?

| HipHop4Life a răspuns (pentru LauncherS):

Desigur.

| Ralluxd a răspuns (pentru HipHop4Life):

Deci ca sa inteleg. Daca cersesc si eu primesc? Dar scuze, eu nu fac asa ceva. Nu imi sta in fire.

| HipHop4Life a răspuns (pentru Ralluxd):

Ofticate in continuare.

| Ralluxd a răspuns (pentru HipHop4Life):

Nu ma ofticlaughing) Da tu nu te uiti la tine?rolling on the floor

| HipHop4Life a răspuns (pentru Ralluxd):

Suferi.oh go on

| Ralluxd a răspuns (pentru HipHop4Life):

Scuza-ma. Nu-s eu cea care cersescbatting eyelashes

9 răspunsuri:
| Ralluxd a răspuns:

Buna. Trebuie sa instalezi Samsung Kies. Il gasesti pe http://www.samsungapps.com/......ut/onPc.as Il descarci de aici, si apoi il instalezi. Si in legatura cu GPS-ul. El are GPS. Este o iconita mai mare, asemenea unei busole.