| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb da telefonul Samsung s5260 Star II e un telefon bun. Sa imi spuneti cum se aude muzica daca merge bine touchscreen-mul daca e rezistent si daca face bine pozele.

Răspuns Câştigător
| stefan97nic a răspuns:

Muzica se aude foarte bine, pozele ies bine touchscreenul este bun, iar de rezistenta eu cred ca este rezistent pentru ca l-am scapat de 2 ori in apa si inca functioneaza normal.Il am de 3 luni si sunt foarte multumit de el.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru stefan97nic):

Ms. Am vrut sa vad daca merita sa-l cumpar.

| HipHop4Life a răspuns:

Buna uite aici toate specificatiile acestui telefon http://www.gsmarena.com/samsung_s5260_star_ii-3718.php

Sincer nu ti-l recomand. E slab. :)

| rocket a răspuns:

Eu am Samsung Star II si pot sa iti spun ca este un telefon foarte bun, pana la poze. Dar e de asteptat sa nu scoata poze la fel de bune ca si SII. Si in comparatie cu acesta este slab. Dar destul de bun pentru cat il folosim noi in viata de zi cu zi. Ca presupun ca nu esti un super programator care sa stie sa ii foloseasca absolut toate functiile pe care le are. Muzica se aude foarte bine, cu touchscreenul nu vei avea probleme si de rezistent e rezistent. Aici il si gasesti, zic eu, la un pret foarte bun, asta la liber. http://event.2parale.ro/......ents/click

| InesIlinca90 a răspuns:

Abia ce am dat si eu comanda la acest telefon si incerc sa aflu cat mai multe despre el...si facand un sondaj la toate parerile pe care le-am citit de peste tot (aproape), e un telefon bun, fara prea multe fite laughing