| KlaudiuRad a întrebat:

Nokia Asha 200 sau Samsung s5260 Star II? Care credeti ca este mai bun ca si telefon (baterie, semnal, etc.) si care se aude mai tare la muzica si in timpul apelului?

Răspuns Câştigător
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Are cprietena mea asa 200 si are semnal bun si se aude mai tare ca la star bateria e ok ea vorbeste cam 1 h jumate pe zi si tine aproape 4 zile bateria eu iti recomand Nokia

1 răspuns:
| moldo88 a răspuns:

Salut uite aici cele doua telefoane comparate http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4281&idPhone2=3718