| ionucmarele a întrebat:

Buna ziu va rog ajutati-ma sunt disperat cineva mi-a furat id de messenger si as schimba parola si aveam date importante pe el va rog ajutati-ma cum pot sa-l recuperez ca la schimbare parola nu pot ceva de spart parole va rog ce sa fac

1 răspuns:
| gohsty a răspuns:

Deschide messul si in jos sub id si pw scrie ai pierdut parola si fa un id nou. da pe prima varianta si urmeaza pasii si mie mi-a schimbat-o alartaieri cineva si asa am facut.o sa iti zica sa bagi un id unde ti se va trimite un mail. dupa ce il confirmi trebuie sa bagi noua parola. poti introduce un alt id pe care il folosesti ori al unui frate/sora daca ai.succes