| ionucmarele a întrebat:

Va rog mult se poate cumva sa fac rost din nou de parola de messenger deoarece cineva mi-a furat parola si eu am uitat intrebarile alea de siguranta iar id pe care am trecut contul a fost oprit ce pot sa fac altceva sa recuperez parola va rog sunt dispera funda maree si un multumesc daca ma puteti ajuta am avut date foarte importante pe el.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu ţi l-o furat sau spar nimeni,astea îs mituri-bancuri, popate că ai păpat un keylogger şi asta e alta poveste ca ăla „sparge" parolele de pe conturile oamenilor ce folosesc ativiruşi ce contrabandă sau de la second care numa consumă ram şi nu fac treabă..., cât despre contul tău poţi trimite un mail la cei de la Yahoo, în care să explici ce ţi s-a înâmplat şi fasptul ca ai uitat întrebările de securitate, ca acum înţelegi de ce le zice de securitate şi din păcate toţi le pun la mişto sau le scriu numai că trebuie scrise fără să le acorde importanţă. Deci în cazul tău numai cam aşa s-ar mai putea face ceva(asta dacă se trezesc bine cei de la Yahoo şi vor să te ajuta, dacă). Deci sorry pentru tine.
Succes

1 răspuns:
| frikk a răspuns:

Nu se mai poate face nimic.fa-ti alt id.nu e mare pierderewinking